KLIMATIZACE


Klimatizace v našich vozech se stává standartem, ale opak je pravdou . Musíme si uvědomit že klimatizace patří ke komfortní výbavě vozu . 

 

Známe to všichni. Na jaře se po dlouhé zimě konečně zvýší teplota vzduchu, zapneme klimatizaci( pokud běží ) a zjistíme, že nepříjemně zapáchá. Nastal tedy nejvyšší čas pro dezinfekci klimatizace a výměnu pylového filtru a to vše včetně kontroly a doplnění  můžete nechat udělat v našem odborném servisu.Možná Vás napadne že si tu dezinfikaci mužete udělat sami ... koupím spray v autokelly nebo v jiné prodejně za dvě kilča a  je to !! ale to jsou dle našeho názoru vyhozené peníze ...protože si musíme uvědomit že klimatizace nasává venkovní vzduch, který navzdory přítomnosti kabinových nebo jiných filtrů, obsahuje také různé organické nebo anorganické znečištění, které se pomalu usazuje v trubkách vzduchového vedení a ve ventilaci auta.

Díky rapidním výkyvům teplot při používání klimatizace, dochází ke kondenzaci vody ve ventilaci a jejích součástech, a to může vést ke vzniku nepříjemného zápachu. Navíc dochází k postupnému množení bakterií, které následně vdechujeme. Tyto bakterie mohou kromě zápachů způsobit alergii, rýmu, bolesti hlavy, únavu, zánět průdušek, ale i astma a další potíže. a to ten spray za dvě kilča neumí ..... 

Přijeďte k nám a my Vam vše odborně zkontrolujeme a poradíme jak se o klimatizaci starat . Servisem klimatizací se zabýváme 20 let  a víme co dělame !!!

SERVIS & ODTAHOVÁ SLUŽBA


[  +420 603 289 387  ]


Nenašli jste co jste hledali? Neváhejte nás kontaktovat!

Volat